Edilkamin-cz » Kamna na dřevo

Kamna na dřevo

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbová kamna teplovzdušná na dřevo a dřevěné brikety - kouzlo včerejší a dnešní technologie ... atmosféra kamen EDILKAMIN spojuje teplo, které je zdravé a přirozené s moderním i rustikálním vzhledem. Zde je nová kolekce kamen na dřevo, které nabízí skvělé výhody a ještě něco navíc - k životnímu prostředí šetrné vytápění dřevem a dramatické úspory nákladů na energie. Můžete si vybrat z mnoha modelů, povrchových úprav a barev na dotvoření svého domova stylem, který se vám líbí. Jejich elegantní design umožňuje přizpůsobit se jakémukoliv prostředí. Pláště kamen z oceli, litiny, keramiky a mastku, poskytují jedinečný estetický zážitek.

Asia

Kamna na dřevo - Asia bordo (normální) 

Krbová kamna EdilKamin Asia jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8,5kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo béžová.

Big

Krbová kamna EdilKamin Big jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy kůže, bílá nebo červená.

Coral 1

Krbová kamna Coral 1 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé a v provedení s boky z mramoru. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Coral 2

Krbová kamna Coral 2 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají dva prosklené boky topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Coral 3

Krbová kamna Coral 3 jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají tři prosklené boky topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé a v provedení s boky z mramoru. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Deluxe

Krbová kamna EdilKamin Deluxe jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Kamna jsou otočná 360° okolo své osy.

Demy

 

Krbová kamna EdilKamin Demy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Kamna spalují kusové dřevo i pelety.

Diamond

Krbová kamna EdilKamin Diamond jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Kamna mají obloukové sklo dvířek topeniště.

Disco

Kamna na dřevo - disco bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - disco šedá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Disco jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Plášť kamen je šedý plech nebo bordo.

Elite

Kamna na dřevo - Elite.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Elite jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je šedý plech.

Elle

Kamna na dřevo - Elle.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Elle jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Plášť kamen je doplněn bočním prosklením - třístrané prosklení.

Folk

Kamna na dřevo - folk.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Folk jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn keramikou.

Funky

Kamna na dřevo - funky bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - funky šedá.jpg (normální)Kamna na dřevo - funky béžová.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Funky jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je šedý plech nebo keramika bordo a béžová.

Glam

Krbová kamna EdilKamin Glam jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je z přírodního kamene barvy šedé.

Gloria

Kamna na dřevo - Gloria biskvit.jpg (normální) 

Krbová kamna EdilKamin Gloria jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,2 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo biskvit.

Chic

Kamna na dřevo - Chic bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Chic ambra.jpg (normální)Kamna na dřevo - Chic bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Chic jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, ambra nebo bílá.

Iris L

Kamna na dřevo - Iris L bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Iris L meruňka.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Iris L jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, nebo meruňka.

Ivory

Krbová kamna Ivory jsou určena k lokálnímu vytápění objektu prostřednictvím proudění teplého vzduchu. Kamna mají půlkulaté prosklení topeniště. Výkon krbových kamen je max. 6 kw, předaného do prostoru prostřednictvím tepelného proudění vzduchu mezi plášti a sálání skrz sklo topeniště. Kamna se dodávají s ocelovými boky ve dvou barvách černé a hnědé. Kamna mají výsuvná dvířka topeniště nahoru.

Lux

Krbová kamna EdilKamin Lux jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy šedé.

Miss

 

Krbová kamna EdilKamin Miss jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 7,2 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy okrová nebo vanilka.

Roller

Krbová kamna EdilKamin Roller jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou otočná 360° okolo své osy.

Swing

Kamna na dřevo - Swing bordo.jpg (normální)Kamna na dřevo - Swing béžová.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Swing jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Plášť kamen je šedý plech nebo keramika bordo a béžová.

Vanity

Kamna na dřevo - vanity.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Vanity jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

Vip

Krbová kamna EdilKamin Vip jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Kamna mají vestavěný ventilártor, který jemožné vypnout. Výkon do prostoru je maximálně 9,7kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy kůže, bílá nebo červená.

Vogue

Kamna na dřevo - Vogue.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Vogue jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 6kw.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616