Edilkamin-cz » Kamna na pelety

Kamna na pelety

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbová kamna teplovzdušná na dřevěné pelety 6mm - mnohem více tepla. Pohodlí a úspory, které lze naprogramovat. EDILKAMIN kamna na pelety jsou osazena pokročilou technologií pro ekologicky šetrné vytápění a úspory energie. Kamna na pelety je možné nainstalovat do domů nebo bytů ve městě s použitím komínu menší velikosti. Pláště peletových kamen, ocel, keramika a mastek, záruka velké estetické modernosti a přizpůsobivosti v tradičních i moderních prostředí. Dálkové ovládání a týdenní programovatelnost to jsou detaily, které dělají peletová kamna unikátní a skvělé.

Brio

Krbová kamna EdilKamin Brio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Classica

Krbová kamna EdilKamin Classicajsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy pergamen, bordo, kůže.

Dame

Krbová kamna EdilKamin Dame jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Danubio

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Danubio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedá doplěný šedou keramikou.

Demy

 

Krbová kamna EdilKamin Demy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Kamna spalují kusové dřevo i pelety.

Dida

 

Krbová kamna EdilKamin Dida jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 12 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo nebo bílá. 

Dida Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Dida jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 12 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo nebo bílá. 

Fantasy

Krbová kamna na pelety Fantasy jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z přírodního kamene.

 

 

Fata

Krbová kamna na pelety Fata jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě bílá, bordo nebo kůže.

 

 

Flexa keramika

Krbová kamna EdilKamin Flexa keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bílá, bordo a béžová.

Flexa ocel

Krbová kamna EdilKamin Flexa ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je oceli v barvě šedé.

Forma

Krbová kamna EdilKamin Forma jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Funny

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Funny jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé, doplněný keramikou v barvě šedá, červená a bílá.

Cherie

Kamna na pelety - Cherie bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Cherie bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Cherie jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keraminy barvy bordo, oříšková a bílá.

Iris UP

Kamna na pelety - Iris up bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris up béžová.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris up šedá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Iris up jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, béžová, šedá.

Kelly

Krbová kamna EdilKamin Kelly jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je oceli v barvě bordo a perlově šedé.

Lilia Plus

Kamna na pelety - Iris plus bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus smetanová.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus meruňková.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Lilia plus jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, meruňková, smetanová, šedá nebo mastkem.

Logo

Krbová kamna EdilKamin Logo jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw.

Lou

Krbová kamna EdilKamin Lou jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Medea

Kamna na pelety - medea mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Medea jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

Micron

Krbová kamna EdilKamin Micron jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Plášť kamen je oceli v barvě šerné s doplnky z keramiky v barvě šedé, bordo a bílé.

Moon

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Moon jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kamene.

Mya

Krbová kamna EdilKamin Mya jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6,5kw. Kamna umožňují pomocí volitelného kitu odvádět spaliny vrchním vývodem v horním plátu kamen. Plášť je  z barveného skla v barvě bílá a černá nebo v kombinaci šedá ocel tmavošedé sklo.

Nancy

Krbová kamna EdilKamin Nancy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je z litiny.

Nea

Krbová kamna EdilKamin Nea jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Nilo

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Nilo jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je kachlového  obkladu v barvě červená, jantarová a bílá kořeněná.

Point

 

Krbová kamna EdilKamin Point jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 8 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Topeniště je vyloženo Scamolexem.

Point Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Point jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Kamna mají možnost odvádět teplý vzduch do dalších místností. Výkon kamen je 8 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Topeniště je vyloženo Scamolexem.

Rio

Krbová kamna EdilKamin Rio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z přírodního kamene.

Sally keramika

Krbová kamna EdilKamin Sally keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a pergamena.

Sally ocel

Krbová kamna EdilKamin Sally ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a šedé.

Sally Plus keramika

Krbová kamna EdilKamin Sally Plus keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště, část vyrobeného teplého vzduchu je možné pomocí vestavěného ventilátoru odvést do sousední místnosti. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a pergamena.

Sally Plus ocel

Krbová kamna EdilKamin Sally Plus ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště, část vyrobeného teplého vzduchu je možné pomocí vestavěného ventilátoru odvést do sousední místnosti. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a šedé.

Seven

Krbová kamna EdilKamin Seven jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Plášť kamen je oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě  šedá, kůže, bílá nebo bordo doplněné keramikou v barvě bordo.

Sirena

Krbová kamna na pelety Sirena jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě bílá, bordo nebo kůže.

 

 

Space

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Space jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z pískovce.

Story

Krbová kamna na pelety Story jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě šedá.

 

 

Ten

 

Krbová kamna EdilKamin Ten jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 10 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. 

Ten Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Ten jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 10 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. 

Tiny

Krbová kamna EdilKamin Tiny jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je kachloviny v barvě bordo, černá a bílá.

Twin

Krbová kamna EdilKamin Twin jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy..

Vintage

)

Krbová kamna EdilKamin Vintage jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keraminy barvy červená a bílá.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616