Edilkamin-cz » Kamna na pelety

Kamna na pelety

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbová kamna teplovzdušná na dřevěné pelety 6mm - mnohem více tepla. Pohodlí a úspory, které lze naprogramovat. EDILKAMIN kamna na pelety jsou osazena pokročilou technologií pro ekologicky šetrné vytápění a úspory energie. Kamna na pelety je možné nainstalovat do domů nebo bytů ve městě s použitím komínu menší velikosti. Pláště peletových kamen, ocel, keramika a mastek, záruka velké estetické modernosti a přizpůsobivosti v tradičních i moderních prostředí. Dálkové ovládání a týdenní programovatelnost to jsou detaily, které dělají peletová kamna unikátní a skvělé.

Brio

Krbová kamna EdilKamin Brio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Classica

Krbová kamna EdilKamin Classicajsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy pergamen, bordo, kůže.

Dame

Krbová kamna EdilKamin Dame jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Danubio

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Danubio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedá doplěný šedou keramikou.

Demy

 

Krbová kamna EdilKamin Demy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším pláštěm kamen. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Kamna spalují kusové dřevo i pelety.

Dida

 

Krbová kamna EdilKamin Dida jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 12 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo nebo bílá. 

Dida Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Dida jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 12 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo nebo bílá. 

Fantasy

Krbová kamna na pelety Fantasy jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z přírodního kamene.

 

 

Fata

Krbová kamna na pelety Fata jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě bílá, bordo nebo kůže.

 

 

Flexa keramika

Krbová kamna EdilKamin Flexa keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bílá, bordo a béžová.

Flexa ocel

Krbová kamna EdilKamin Flexa ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je oceli v barvě šedé.

Forma

Krbová kamna EdilKamin Forma jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Funny

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Funny jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé, doplněný keramikou v barvě šedá, červená a bílá.

Cherie

Kamna na pelety - Cherie bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Cherie bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Cherie jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keraminy barvy bordo, oříšková a bílá.

Iris UP

Kamna na pelety - Iris up bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris up béžová.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris up šedá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Iris up jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, béžová, šedá.

Kelly

Krbová kamna EdilKamin Kelly jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je oceli v barvě bordo a perlově šedé.

Lilia Plus

Kamna na pelety - Iris plus bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus smetanová.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus meruňková.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Lilia plus jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, meruňková, smetanová, šedá nebo mastkem.

Logo

Krbová kamna EdilKamin Logo jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw.

Lou

Krbová kamna EdilKamin Lou jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Medea

Kamna na pelety - medea mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Medea jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

Micron

Krbová kamna EdilKamin Micron jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Plášť kamen je oceli v barvě šerné s doplnky z keramiky v barvě šedé, bordo a bílé.

Moon

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Moon jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kamene.

Mya

Krbová kamna EdilKamin Mya jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6,5kw. Kamna umožňují pomocí volitelného kitu odvádět spaliny vrchním vývodem v horním plátu kamen. Plášť je  z barveného skla v barvě bílá a černá nebo v kombinaci šedá ocel tmavošedé sklo.

Nancy

Krbová kamna EdilKamin Nancy jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je z litiny.

Nea

Krbová kamna EdilKamin Nea jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy.

Nilo

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Nilo jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je kachlového  obkladu v barvě červená, jantarová a bílá kořeněná.

Point

 

Krbová kamna EdilKamin Point jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 8 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Topeniště je vyloženo Scamolexem.

Point Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Point jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Kamna mají možnost odvádět teplý vzduch do dalších místností. Výkon kamen je 8 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Topeniště je vyloženo Scamolexem.

Rio

Krbová kamna EdilKamin Rio jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,2kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z přírodního kamene.

Sally keramika

Krbová kamna EdilKamin Sally keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a pergamena.

Sally ocel

Krbová kamna EdilKamin Sally ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a šedé.

Sally Plus keramika

Krbová kamna EdilKamin Sally Plus keramika jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště, část vyrobeného teplého vzduchu je možné pomocí vestavěného ventilátoru odvést do sousední místnosti. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a pergamena.

Sally Plus ocel

Krbová kamna EdilKamin Sally Plus ocel jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště, část vyrobeného teplého vzduchu je možné pomocí vestavěného ventilátoru odvést do sousední místnosti. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě červené, bílé a šedé.

Seven

Krbová kamna EdilKamin Seven jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 7kw. Plášť kamen je oceli v barvě šedé doplněný keramikou v barvě  šedá, kůže, bílá nebo bordo doplněné keramikou v barvě bordo.

Sirena

Krbová kamna na pelety Sirena jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě bílá, bordo nebo kůže.

 

 

Space

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Space jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z pískovce.

Story

Krbová kamna na pelety Story jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 13,2 kw,  předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen. Kamna mají možnost připojit rozvod horkého vzduchu do dalších místností a odvádět veškerý teplý vzduch do ostatních místností. Plášť je  z keramiky v barvě šedá.

 

 

Ten

 

Krbová kamna EdilKamin Ten jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 10 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. 

Ten Plus

 

Krbová kamna EdilKamin Ten jsou kamna utčená pro teplovzdušné vytápění objektu. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchuve výměníku.  Výkon kamen je 10 kw, plášť kamen je z ocelového plechu šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. 

Tiny

Krbová kamna EdilKamin Tiny jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Plášť kamen je kachloviny v barvě bordo, černá a bílá.

Twin

Krbová kamna EdilKamin Twin jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6kw. Kamna jsou plně hermeticky uzavřená a jsou určena pro pasivní domy..

Vintage

)

Krbová kamna EdilKamin Vintage jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 11kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keraminy barvy červená a bílá.

www.edilkamin-servis.cz