Edilkamin-cz » Kotle na pelety

Kotle na pelety

tlačítka - tlačítko produkty.png (normální)tlačítka - tlačítko ceník.png (normální)

Atlanta

 

Kotel na pelety EdilKamin Atlanta pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 33 kw.

Basic

 Kotle na pelety - ottawa.jpg (normální)

Kotel na pelety EdilKamin Basic pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw.

Basic Plus

 

Kotel na pelety EdilKamin Basic Plus (oproti modelu Basic má 2 krát větší popelník) pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw.

Bering

 

Kotel na pelety EdilKamin Bering pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw.

Bering Plus

 

Kotel na pelety EdilKamin Bering Plus (oproti modelu Bering má 6 krát větší popelník) pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw.

Calgary

 

Kotel na pelety EdilKamin Calgary pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 24 kw.

Dallas

 

Kotel na pelety EdilKamin Dallas pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 15 kw.

Maxima

 

Kotel na pelety EdilKamin Maxima pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 14 nebo 24 kw.

Orlando

 

Kotel na pelety EdilKamin Orlando pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 32,3 kw.

Ottawa

 

Kotel na pelety EdilKamin Ottawa pro napojení na ústřední topení. Princip tohoto kotle spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 24 kw.

www.edilkamin-servis.cz