Edilkamin-cz » Teplovodní kamna na dřevo

Teplovodní kamna na dřevo

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie.png (normální)


Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení na rozvod ústředního topení na dřevo a dřevěné brikety EDILKAMIN - teplo v celém domě a teplá voda pro sanitární použití. Jsou schopné vytápět radiátory v celém domě a dodávat teplou vodu pro sanitární použití, a to díky speciální sadě. Lze je připojit k rozvodům ústředního topení, které již existuje. Nabízí vysokou tepelnou účinnost, úsporu až 40% nákladů na vytápění a méně emisí do životního prostředí.  Může pracovat i ve spojení s tradičním plynovým nebo elektro kotlem.

Aqua

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Aqua bezova.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Aqua jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 7 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo béžová.

Flamma

 

Krbová kamna EdilKamin Flamma jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 14,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo, pergamen, bílé nebo tmavě šedá.

Klima

 Termoprodukty dřevo - Klima mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Klima jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku

Klima s ohřevnou plochou

 Termoprodukty dřevo - Klima s ohř mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Klima jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku

Tally H

 

Krbová kamna EdilKamin Tally H jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 6 kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedé, černé, bronzové, nrbo s doplňky z přírodního kamene.

Warm

 Termoprodukty dřevo - Warm bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Warm ambra.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Warm jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo nebo ambra.

Warm s ohřevnou plochou

 Termoprodukty dřevo - Warm s ohř bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Warm s ohř ambra.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Warm jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 11,6 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z kachloviny barvy bordo nebo béžová.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616