Edilkamin-cz » Teplovodní kamna na pelety

Teplovodní kamna na pelety

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie.png (normální)

Krbová kamna na pelety s teplovodním výměníkem pro připojení na rozvod ústředního topení na dřevěné pelety 6mm. Kamna na pelety pro ekologické vytápění a úspory energie, speciální zdroj s velkou autonomií a komfortem jsou nabízeny v různých modelech, v řadě plášťů z keramiky, oceli nebo mastku, které dělají kamna na pelety více krásné a originální. Peletová kamna vytápí dům a vyrábí teplou vodu pro všechny účely. Spínání může být provedeno dálkově přes telefon nebo modem, který dá podnět pro načasované sepnutí vytápění.

Alpen

 

Krbová kamna EdilKamin Alpen jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je přírodního kamene.

Ande

 

Krbová kamna EdilKamin Ande jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je kachloviny v barvě bílá, červená a kůže.

Bijoux

 

Krbová kamna EdilKamin Bijoux jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z kachloviny v barvě bílá a červená.

Boston

 

Krbová kamna EdilKamin Boston jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Cameo

 

Krbová kamna EdilKamin Cameo jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z pískovce.

Daisy

 

Krbová kamna EdilKamin Daisy jsou určena k vytápění objektu prostřednictvím teplé vody vyráběné ve výměníku topeniště, odkud je pomocí čerpadla odváděna do jednotlivých radiátorů v celém domě. Výkon výměníku je max. 16 kw, v místnosti, kde jsou kamna umístěna zůstává výkon max. 4 kw předaný prostřednictvím sálání skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen, které je podpořeno vypínatelným teplovzdušným ventilátorem o výkonu 230 m3/h. Plášť je doplněn keramikou v barvě černé, červené a bílé.

Detroit

 

Krbová kamna EdilKamin Detroit jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Fuji

 

Krbová kamna EdilKamin Fuji jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je kachloviny v barvě bílá, červená a kůže.

Idroflexa

 

Krbová kamna EdilKamin Idroflexa jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají v provední kachle bordo, kapučíno nebo bílá nebo z šedé oceli. Řídící jednotka je vybavena systémem GALILEO pro optimální řízení spalování

Idropoint

 

Krbová kamna EdilKamin Idropoint jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají vprovedení ocelový plech šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Výměník je vyroben z oceli, topeniště je vyloženo Scamolexem.

Idrotech

 Termoprodukty pelety - Idrotech ocel bordo (normální)Termoprodukty pelety - Idrotech kůže (normální)Termoprodukty pelety - Idrotech bordo (normální)

Krbová kamna EdilKamin Idrotech jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají v provední kachle bordo nebo kůže, šedá ocel + keramika bordo.

Miami

 

Krbová kamna EdilKamin Miami jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo.

Montreal

 

Krbová kamna EdilKamin Montreal jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo.

Nelly

 

Krbová kamna EdilKamin Nelly jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 20 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a pergamena.

Quebec

 Termoprodukty pelety - Quebec bordo.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Quebec bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Quebec jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Strass

 

Krbová kamna EdilKamin Strass jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z přírodního kamene.

Toronto

 Termoprodukty pelety - Toronto bordo.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Toronto bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Toronto jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Tresor

 

Krbová kamna EdilKamin Tresor jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z šedého plechu doplněného kachlovinou v barvě bílá, červená a šedá.

Ural

 

Krbová kamna EdilKamin Ural jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť má boky z šedé oceli, doplňky jsou z kachloviny v barvě šedá.

www.edilkamin-servis.cz