Edilkamin-cz » Teplovodní kamna na pelety

Teplovodní kamna na pelety

tlačítka - tlačítko krbová kamna.png (originál)tlačítka - tlačítko technologie.png (normální)

Krbová kamna na pelety s teplovodním výměníkem pro připojení na rozvod ústředního topení na dřevěné pelety 6mm. Kamna na pelety pro ekologické vytápění a úspory energie, speciální zdroj s velkou autonomií a komfortem jsou nabízeny v různých modelech, v řadě plášťů z keramiky, oceli nebo mastku, které dělají kamna na pelety více krásné a originální. Peletová kamna vytápí dům a vyrábí teplou vodu pro všechny účely. Spínání může být provedeno dálkově přes telefon nebo modem, který dá podnět pro načasované sepnutí vytápění.

Alpen

 

Krbová kamna EdilKamin Alpen jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je přírodního kamene.

Ande

 

Krbová kamna EdilKamin Ande jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je kachloviny v barvě bílá, červená a kůže.

Bijoux

 

Krbová kamna EdilKamin Bijoux jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z kachloviny v barvě bílá a červená.

Boston

 

Krbová kamna EdilKamin Boston jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Cameo

 

Krbová kamna EdilKamin Cameo jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z pískovce.

Daisy

 

Krbová kamna EdilKamin Daisy jsou určena k vytápění objektu prostřednictvím teplé vody vyráběné ve výměníku topeniště, odkud je pomocí čerpadla odváděna do jednotlivých radiátorů v celém domě. Výkon výměníku je max. 16 kw, v místnosti, kde jsou kamna umístěna zůstává výkon max. 4 kw předaný prostřednictvím sálání skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu  mezi pláštěm kamen, které je podpořeno vypínatelným teplovzdušným ventilátorem o výkonu 230 m3/h. Plášť je doplněn keramikou v barvě černé, červené a bílé.

Detroit

 

Krbová kamna EdilKamin Detroit jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Fuji

 

Krbová kamna EdilKamin Fuji jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť je kachloviny v barvě bílá, červená a kůže.

Idroflexa

 

Krbová kamna EdilKamin Idroflexa jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají v provední kachle bordo, kapučíno nebo bílá nebo z šedé oceli. Řídící jednotka je vybavena systémem GALILEO pro optimální řízení spalování

Idropoint

 

Krbová kamna EdilKamin Idropoint jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají vprovedení ocelový plech šedé barvy doplněný kachlovinou v barvě bordo, bílá nebo šedá. Výměník je vyroben z oceli, topeniště je vyloženo Scamolexem.

Idrotech

 Termoprodukty pelety - Idrotech ocel bordo (normální)Termoprodukty pelety - Idrotech kůže (normální)Termoprodukty pelety - Idrotech bordo (normální)

Krbová kamna EdilKamin Idrotech jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají v provední kachle bordo nebo kůže, šedá ocel + keramika bordo.

Miami

 

Krbová kamna EdilKamin Miami jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 29 kw. Kamna se dodávají v provední bordo.

Montreal

 

Krbová kamna EdilKamin Montreal jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo.

Nelly

 

Krbová kamna EdilKamin Nelly jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 20 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a pergamena.

Quebec

 Termoprodukty pelety - Quebec bordo.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Quebec bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Quebec jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Strass

 

Krbová kamna EdilKamin Strass jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z přírodního kamene.

Toronto

 Termoprodukty pelety - Toronto bordo.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Toronto bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Toronto jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 21 kw. Kamna se dodávají v provední bordo a bílá.

Tresor

 

Krbová kamna EdilKamin Tresor jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť je z šedého plechu doplněného kachlovinou v barvě bílá, červená a šedá.

Ural

 

Krbová kamna EdilKamin Ural jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18 kw. Plášť má boky z šedé oceli, doplňky jsou z kachloviny v barvě šedá.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616