Edilkamin-cz » Vložky na pelety

Vložky na pelety

tlačítka - tlačítko krbové vložky.png (normální)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbové teplovzdušné vložky na pelety 6mm. Nahrazují staré krbové vložky a poskytují nové funkce.
Vložky na pelety EDILKAMIN jsou vhodné pro zabudování do jakékoliv ohniště jsou vybavené pokročilými technologiemi pro výjimečný výkon, poskytují ještě větší funkčnost starého krbu.
Jsou k dispozici dvě varianty:
VVP spalinové plyny jsou odváděny pomocí ventilátoru
SCN spalinové plyny jsou odváděny podtlakem v komíně.
Obě varianty vložek na pelety EDILKAMIN produkují teplo sáláním přes sklo a vyrábí horký vzduch:
VVP horký vzduch lze odvádět do sousedních místností.
SCN horký vzduch je ventilován čelní stranou do místnosti.

Idropellbox

Krbová vložka EdilKamin Idropellbox je vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu vody ve výměníku určené k vytápění objektu, odkud je pomocí čerpadla odváděna do jednotlivých radiátorů v celém domě. Výkon do výměníku je 12,6kw a do prostoru je maximálně 3,1kw.

Inpellet 49

Krbová vložka EdilKamin Inpellet 49 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6,5kw.

Inpellet 54

Krbová vložka EdilKamin Inpellet 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Pellbox SCF

Vložky na pelety - Pellbox scf.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Pellbox SCF je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Pellet blok

Krbová vložka EdilKamin Pellet blok je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 15kw. Je možné odvádět až 100% teplého vzduchu do sousední místnosti.

Pellinsert 54

Vložky na pelety - Pellinsert 54.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Pellinsert 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616