Edilkamin-cz » Vložky teplovodní na dřevo

Vložky teplovodní na dřevo

tlačítka - tlačítko krbové vložky.png (normální)tlačítka - tlačítko technologie.png (normální)


Krbové teplovodní vložky na dřevo EDILKAMIN teplo v celém domě a teplá voda. Jsou schopné vytápět radiátory v celém domě a dodávat teplou vodu pro sanitární použití, a to díky speciální sadě. Lze je připojit k rozvodům ústředního topní,které existuje. Nabízí vysokou tepelnou účinnost, úsporu až 40% nákladů na vytápění a méně emisí do životního prostředí.  Může pracovat i ve spojení s tradičním plynovým kotlem.

Acquatondo 22 PLUS piano

 

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 22 PLUS piano je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16,1 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

Acquatondo 22 prizma

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 22 prizma je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16,1 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

Acquatondo 22 sfera

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 22 sfera je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16,1 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

Acquatondo 29 DX

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 29 DX -prosklený levý bok je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v pravo.

Acquatondo 29 piano

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 29 piano je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

Acquatondo 29 PLUS piano

 

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 29 PLUS piano je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

Acquatondo 29 prizma

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 29 prizma je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

Acquatondo 29 SX

 Termoprodukty dřevo - Aqua bordo.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Acquatondo 29 SX je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

Aquamaxi 28

 

Krbová vložka EdilKamin Aquamaxi 28 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 22,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

H2Oceano 15

 

Krbová vložka EdilKamin H2Oceano 15 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12,1 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

H2Oceano 23

 

Krbová vložka EdilKamin H2Oceano 23 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,2 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

H2Oceano 28

 

Krbová vložka EdilKamin H2Oceano 28 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 22,8 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem.

Idro 100

 Termoproduky vložky na dřevo - Idro 50.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Idro 100 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 18,8 kw. Dvířka vložky jsou  otevírací na poloviny s panty v levo i v pravo.

Idro 30

 Termoproduky vložky na dřevo - Idro 50.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Idro 30 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 9,1 kw. Dvířka vložky jsou otevírací s panty v levo.

Idro 50

 Termoproduky vložky na dřevo - Idro 50.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Idro 50 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Dvířka vložky jsou otevírací s panty v levo.

Idro 70

 Termoproduky vložky na dřevo - Idro 50.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Idro 70 je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16,1 kw. Dvířka vložky jsou  otevírací na poloviny s panty v levo i v pravo.

Thermofire rovná

 Termoproduky vložky na dřevo - Thermofire rovná.jpg (normální)dotovano z programu male.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Thermofire rovná je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 9 kw. Dvířka vložky jsou otevírací s panty v levo.

Thermofire rovná výsuv

 Termoproduky vložky na dřevo - Thermofire rovná výsuv.jpg (normální)dotovano z programu male.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Thermofire rovná s výsuvem je  vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku, který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 9 kw. Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo.

www.edilkamin-servis.cz