Edilkamin-cz » Vložky na dřevo

Vložky na dřevo

tlačítka - tlačítko krbové vložky.png (normální)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbové vložky teplovzdušné na dřevo - nový vzhled tradičních krbů. EDILKAMIN vložky, ideální volba pro stavbu a rekonstrukce tradičních krbů s možností rozvodu teplého vzduhu do dalších místností. Řada vložek Firebox® s ocelovým rámem a topeništěm kompletně v litině, je vybavena technologií pokročilých funkcí pro výjimečný výkon. Distribuce vzduchu zajišťuje optimální spalování, plamen je živý a stále vysoké teploty, jsou ve vriantách na přirozenou konvekci nebo s ventilátory. Otevřené ohniště EDILKAMIN ideální řešení pro tradiční domy - potěšení z pohledu na oheň a doplnění vytápění domácností.

Airfire oblé výsuv

Vložky na dřevo - Airfire oblé výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire oblé výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Airfire prizma výsuv

Vložky na dřevo - Airfire prizma výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire prizma výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Airfire rovné sklo

Vložky na dřevo - Airfire rovné.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire rovné sklo je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw.

Airfire rovné sklo výsuv

Vložky na dřevo - Airfire rovné výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire rovné sklo výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Cristal 45

Vložky na dřevo - Cristal 45.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 45 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Cristal 76

Vložky na dřevo - Cristal 76.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 76 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Cristal 90

Vložky na dřevo - Cristal 90.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 90 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Deco

Vložky na dřevo - deco.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Deco je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Double

Vložky na dřevo - Double.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Double je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Ecostar

Vložky na dřevo - Ecostar rovný.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Ecostar je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Flat 100

Vložky na dřevo - Flat 100.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Flat 100 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Flat 120

Vložky na dřevo - Flat 120.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Flat 120 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Forte Plus

Krbová vložka EdilKamin Forte Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 18kw (verze N) / 19kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Luce 54

Vložky na dřevo - Luce 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce 62

Vložky na dřevo - Luce 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus 54

Vložky na dřevo - Luce plus 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce plus 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus 62

Vložky na dřevo - Luce plus 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce plus 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus S 54

Krbová vložka EdilKamin Luce plus S 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Topeniště vložky je vyloženo žáruvzdorným materiálem, který zajišťuje vyšší teplotu v topeništi. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus S 62

Krbová vložka EdilKamin Luce plus S 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Topeniště vložky je vyloženo žáruvzdorným materiálem, který zajišťuje vyšší teplotu v topeništi. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Piana

Vložky na dřevo - Piana.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Piana je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Riga 49

Krbová vložka EdilKamin Riga 49 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Riga 54

Krbová vložka EdilKamin Riga 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5 kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Screen 100

Vložky na dřevo - screen100.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Screen 100 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Screen 80

Vložky na dřevo - screen80.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Screen 80 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Side 2

Krbová vložka EdilKamin Side 2 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw (verze N) / 13kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Side 3

Krbová vložka EdilKamin Side 3 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw.

Side 50x50

Krbová vložka EdilKamin Side 50x50 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 8kw (verze N) / 10kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Status Plus

Krbová vložka EdilKamin Status Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 14,5kw (verze N) / 15kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Stile

Krbová vložka EdilKamin Stile je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 11,5kw (verze N) / 12kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Tekno 1

Vložky na dřevo - tekno1.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 1 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Tekno 2

Vložky na dřevo - tekno 2.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 2 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V. Boční prosklení je možné vlevo DX nebo vpravo SX.

Tekno 3

Vložky na dřevo - tekno 3.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 3 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Titano Plus

Krbová vložka EdilKamin Titano Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 18kw (verze N) / 18,5kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Tonda

Vložky na dřevo - Tonda.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tonda je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána pouze ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

www.edilkamin-servis.cz