Edilkamin-cz » Vložky na dřevo

Vložky na dřevo

tlačítka - tlačítko krbové vložky.png (normální)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbové vložky teplovzdušné na dřevo - nový vzhled tradičních krbů. EDILKAMIN vložky, ideální volba pro stavbu a rekonstrukce tradičních krbů s možností rozvodu teplého vzduhu do dalších místností. Řada vložek Firebox® s ocelovým rámem a topeništěm kompletně v litině, je vybavena technologií pokročilých funkcí pro výjimečný výkon. Distribuce vzduchu zajišťuje optimální spalování, plamen je živý a stále vysoké teploty, jsou ve vriantách na přirozenou konvekci nebo s ventilátory. Otevřené ohniště EDILKAMIN ideální řešení pro tradiční domy - potěšení z pohledu na oheň a doplnění vytápění domácností.

Airfire oblé výsuv

Vložky na dřevo - Airfire oblé výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire oblé výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Airfire prizma výsuv

Vložky na dřevo - Airfire prizma výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire prizma výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Airfire rovné sklo

Vložky na dřevo - Airfire rovné.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire rovné sklo je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw.

Airfire rovné sklo výsuv

Vložky na dřevo - Airfire rovné výsuv.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Airfire rovné sklo výsuv je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a obezdívkou vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Sklo vložky je možné otevírat výsuvem nahoru.

Cristal 45

Vložky na dřevo - Cristal 45.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 45 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Cristal 76

Vložky na dřevo - Cristal 76.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 76 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Cristal 90

Vložky na dřevo - Cristal 90.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Cristal 90 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Deco

Vložky na dřevo - deco.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Deco je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Double

Vložky na dřevo - Double.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Double je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Ecostar

Vložky na dřevo - Ecostar rovný.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Ecostar je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Flat 100

Vložky na dřevo - Flat 100.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Flat 100 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Flat 120

Vložky na dřevo - Flat 120.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Flat 120 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 13kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Forte Plus

Krbová vložka EdilKamin Forte Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 18kw (verze N) / 19kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Luce 54

Vložky na dřevo - Luce 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce 62

Vložky na dřevo - Luce 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus 54

Vložky na dřevo - Luce plus 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce plus 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus 62

Vložky na dřevo - Luce plus 54-62.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Luce plus 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus S 54

Krbová vložka EdilKamin Luce plus S 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Topeniště vložky je vyloženo žáruvzdorným materiálem, který zajišťuje vyšší teplotu v topeništi. Výkon do prostoru je maximálně 10,5kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Luce plus S 62

Krbová vložka EdilKamin Luce plus S 62 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Topeniště vložky je vyloženo žáruvzdorným materiálem, který zajišťuje vyšší teplotu v topeništi. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Piana

Vložky na dřevo - Piana.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Piana je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Riga 49

Krbová vložka EdilKamin Riga 49 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Riga 54

Krbová vložka EdilKamin Riga 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 10,5 kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Screen 100

Vložky na dřevo - screen100.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Screen 100 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Screen 80

Vložky na dřevo - screen80.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Screen 80 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 9kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Side 2

Krbová vložka EdilKamin Side 2 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw (verze N) / 13kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Side 3

Krbová vložka EdilKamin Side 3 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw.

Side 50x50

Krbová vložka EdilKamin Side 50x50 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 8kw (verze N) / 10kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Status Plus

Krbová vložka EdilKamin Status Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 14,5kw (verze N) / 15kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Stile

Krbová vložka EdilKamin Stile je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 11,5kw (verze N) / 12kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Tekno 1

Vložky na dřevo - tekno1.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 1 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Tekno 2

Vložky na dřevo - tekno 2.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 2 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V. Boční prosklení je možné vlevo DX nebo vpravo SX.

Tekno 3

Vložky na dřevo - tekno 3.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tekno 3 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 15,8kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Titano Plus

Krbová vložka EdilKamin Titano Plus je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 18kw (verze N) / 18,5kw (verze V). U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Tonda

Vložky na dřevo - Tonda.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Tonda je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího mezi pláštěm topeniště a vnějším druhým pláštěm vložky. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti. Je dodávána pouze ve variantě bez ventilátoru N a s ventilátorem V.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.

Akční ceny

Leták pro dotační program
Zelená úsporám 2014.
Jakmile výrobce dokončí
zápis výrobků, bude možné
využívat dotace na výrobky
Edilkamin.
Ceník Edilkamin 2014
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2014 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616