Edilkamin-cz » Vyřazené modely

Vyřazené modely

Magic

 Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Magic jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

2. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Esprit

 Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Esprit jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

2. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Prestige

 Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Prestige jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 16 kw. Plášť kamen je z kachlového obkladu v barvě bílá, jantarová, červená.

2. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Rose

Kamna na pelety - Iris plus bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus smetanová.jpg (normální)Kamna na pelety - Iris plus meruňková.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Rose jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw. Plášť kamen je z kachlových obkladů v barvě béžová, červená nebo ocelové šedé boky s doplňkovou keramikou barvy červené.

3. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Tania plus

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Tania plus jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,5kw. Plášť kamen je z oceli v barvě šedá doplěný šedou keramikou.

4. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Polaris plus

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Polaris plus jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,5kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z přírodního kamene.

4. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Soleil plus

Kamna na pelety - funny.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Soleil plus jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. U těchto kamen lze veškerý teplý vzduch odvést do sousedních místností. Výkon do prostoru je maximálně 13,5kw. Plášť kamen je kachlového  obkladu v barvě červená, jantarová a bílá kořeněná.

4. 1. 2011 | Rubrika: Vyřazené modely

Idrofast

 Termoprodukty pelety - Idrofast bordo (normální)Termoprodukty pelety - Idrofast béžová (normální)

Krbová kamna EdilKamin Idrofast jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 14 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo béžová.

27. 5. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Calidra

 Termoprodukty dřevo - Calidra bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Calidra bezova.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Calidra jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 13 kw. Plášť kamen je doplněn kachlemi v barvě bordo nebo béžová.

31. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Comfort

 Termoprodukty dřevo - Comfort bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - Comfort šedý.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Comfort jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť kamen je z lakovaného plechu v barvě bordo nebo šedá.

31. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Junior

Kamna na pelety - Junior bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Junior béžová.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Junior jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 7 kw. Plášť kamen je v barvě bordo nebo béžová.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Aida

Kamna na pelety - Aida pískovec.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Aida jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z pískovce.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Tania

Kamna na pelety - Tania šedá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Tania jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky šedá.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Polaris

Kamna na pelety - Polaris mastek.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Polaris jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 12 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Soleil

Kamna na pelety - Solei bordo.jpg (normální)Kamna na pelety - Solei ambra.jpg (normální)Kamna na pelety - Solei bílá.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Solei jsou kamna teplovzdušná. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 12kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo, ambra nebo bílá.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Kalda

 Termoprodukty dřevo - kalda bordo.jpg (normální)Termoprodukty dřevo - kalda smetanova.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Kalda jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 7 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky barvy bordo nebo smetanová.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Ecoidro

 Termoprodukty pelety - ecoidro bežová.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Ecoidro bordo.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Ecoidro šedý plech plus béžová.jpg (normální)Termoprodukty pelety - Ecoidro hliník plus bordo.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Ecoidro jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 10 kw. Kamna se dodávají v provední kachle bordo nebo béžová, šedá ocel + keramika béžová, hliník + keramika bordo.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Mimi

 Termoprodukty pelety - mimi.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Mimi jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z keramiky.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Norma

 Termoprodukty pelety - norma.jpg (normální)

Krbová kamna EdilKamin Norma jsou kamna s teplovodním výměníkem. Princip těchto kamen spočívá v ohřevu topné vody ve výměníku,který je součástí topeniště. Výkon výměníku do vody je maximálně 12 kw. Plášť kamen je doplněn obkladem z mastku.

3. 3. 2010 | Rubrika: Vyřazené modely

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.


Ceník Edilkamin 2019
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2017 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2018 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616